cesta

 

COVID 19

Současná situace se díky Covidu 19 neustále dynamicky mění. Proto nabízím různé možnosti, jak v této době psychoterapii mít, a přitom se cítit, pokud možno bezpečně. Oboustranně. Z vlastní zkušenosti musím říct, že to, v jakých podmínkách se mi nyní dobře pracuje se týden od týdne trochu mění. Proto se se svými klienty domlouvám.

Funguji jako nestátní zdravotnické zařízení, jsem klinický psycholog, proto máme nyní tyto možnosti:

OSOBNÍ SETKÁNÍ:
V rámci zdravotnictví je osobní setkání nadále možné (v rámci služeb ne). Snažím se chovat velmi zodpovědně a předpokládám, že i Vy zvažujete, zda je kontakt se mnou pro Vás i pro mne bezpečný. Upravila jsem sezení v pracovně, aby mezi námi byla co největší vzdálenost. Měníme rituály, takže Vám při setkání a loučení nepodám ruku, což neznamená, že Vás ráda nevidím. Používám roušku nebo respirátor a Vás žádám o totéž. Pravidelně pořádně větrám a desinfikuji prostor.

ONLINE PSYCHOTERAPIE:
Doposud jsem přistupovala na tuto formu pouze v případě, že někdo z mých klientů vycestoval na delší dobu do zahraničí. Preferuji osobní kontakt. Nicméně tato doba si žádá se přizpůsobit, a protože vždy říkám, že je mnohem lepší omezenější forma než nic, nabízím nyní online psychoterapii jako regulérní možnost pro všechny. Více viz ONLINE PSYCHOTERAPIE.

TELEFONICKÁ KONULTACE:
Možná máte nestabilní připojení, nebo se v online světě necítíte dobře. Pak je možností telefonát. V našem domluveném termínu provedeme psychoterapeutické sezení telefonicky.
 

© 2010 Eva Řačáková